Sretna nova 2009.!
Svi mi u Zagrebačkom računalnom savezu želimo Vam sretnu novu 2009. godinu!
Svi mi u Zagrebačkom računalnom savezu želimo Vam sretnu novu 2009. godinu!
U petak su radionice u Ilici i Hrgovićima po redovitom rasporedu. U subotu nema radionica. Minići u petak nemaju radionice, a zimski kamp nastavljaju u ponedjeljak u 17h.
U utorak, 30.12.2008., radionice se pomiču na sat ranije, dakle Pascal u 11h-12:30h, Logo u 12:30h-14h, srednjoškolci u 14:30h-16:30h, naravno, u Ilici 53, dvorište!
Radionice u Ilici i Hrgovićima nastavljaju se prema planu u ponedjeljak. Dakle, u subotu je PRESKOK :)
Radost Božića nek' sve ljude spaja na putu odavde do raja to vječno svjetlo donosi nam mira i daje snagu u kojoj samo dobrota svira stog ni ti ne budi u 'toozi' jer dobrim duhom…
Do ovog trenutka prijavilo se više od dvadeset škola i jedna udruga. Svim ažurnim školama zahvaljujemo na brzoj reakciji. Ipak, poradi zaštite darovitih učenika, rok za prijavu škola produljujemo do 30. prosinca. Molimo škole da…